Soft99 Digloss Kamitore Sponge Powiększ

Soft99 Digloss Kamitore Sponge

SC4117

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Digloss Kamitore Sponge - Wysokiej jakości gąbka do czyszczenia kół, zaprojektowana z myślą o łatwym czyszczeniu zarówno na dużych obszarach oraz ciasnych przestrzeniach.

Więcej szczegółów

5 sztuk

33,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 Digloss Kamitore Sponge - Wysokiej jakości gąbka do czyszczenia kół, zaprojektowana z myślą o łatwym czyszczeniu zarówno na dużych obszarach oraz ciasnych przestrzeniach, co czyni ją zarówno elastyczną, a także solidną. Unikalna konstrukcja komórkowa skutecznie usuwa brud, a drobnoziarniste mikrowłókna rozpuszczają brud bez zatykania. Trwała i solidna gąbką, a także innowacyjne bezklejowe mocowanie tworzą doskonałą elastyczność. DiGlass Kamitore Sponge doskonale sprawdzi się do felg z szerokim jak i wąskim rozstawem ramion. Ten produkt to jeden z najlepszych rozwiązań, aby dokładnie oraz szybko oczyścić felgi nawet z najtrudniejszych zabrudzeń.

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem zanurz głowicę (gąbkę) w wodzie. W przypadku mycia tylko i wyłącznie wodą, należy dokładnie spłukać koło przed użyciem.
  2. Po użyciu dokładnie spłucz DiGloss Kamitore Sponge i wysusz. Jeśli konieczne jest oczyszczenie produktu, umyj go detergentem o neutralnym pH.
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.