Blog Detailingowy - Kosmetyka samochodowa - Detailing

Deturner - wyjątkowe kosmetyki dla wyjątkowych ludzi

Deturner - to nowa, zyskująca coraz większą popularność marka kosmetyków samochodowych. W ofercie Simply Clean znajdziecie wszystkie ich produkty, a aby ułatwić wybór - przygotowaliśmy opisy każdego z produktów.
Czytaj dalej

Czyszczenie skór - dlaczego NIE czyścimy ich szarym mydłem?

Skórzana tapicerka jest bardzo eleganckim elementem samochodów. Nie każdy kierowca w swoim aucie posiada tą odrobinę luksusu. Dlatego też, szalenie ważne jest, aby o nią szczególnie dbać. Bardzo ważna w wypadku pielęgnacji skórzanej tapicerki jest regularność. Najlepszym rozwiązaniem jest czyszczenie jej raz na dwa miesiące...
Czytaj dalej

Bad Boys - kosmetyki nie tylko dla "złych chłopców"!

Profesjonalizm, styl, najwyższa jakość i wygoda. To wszystko znajdziecie, jeśli zaufacie marce Bad Boys, którą stworzył brytyjski oddział RR Customs LTD.  Kosmetyki Bad Boys to nie tylko klasyczna “chemia samochodowa” o najwyższej jakości, ale i nowoczesny design. To wszystko zostało stworzone dla ludzi, którzy traktują pracę przy swoich samochodach, jako “coś więcej”. 
Czytaj dalej

Wiosenne porządki - od czego zacząć?

Wraz z nadejściem wiosny, przychodzi też czas na solidne wiosenne, domowe porządki. Nie inaczej dzieje się z samochodami - nie ma nic bardziej przyjemnego niż kilka godzin spędzonych na świeżym powietrzu, podczas czyszczenia, odświeżenia i pielęgnacji swoich ulubionych czterech kółek.
Czytaj dalej
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.