Blog Detailingowy - Kosmetyka samochodowa - Detailing

30 lat temu, to były czasy…

Jest rok 1992. Polscy piłkarze przygotowują się do Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, trzy lata wcześniej skończył się w Polsce komunizm jak zakomunikowała telewidzom na antenie Joanna Szczepkowska, a Tim Burton właśnie wypuszcza do kin drugą część ekranizacji komiksu Boba Kane’a o przygodach Batmana.
Czytaj dalej

FRESSO- WYJĄTKOWE ZAPACHY W SIMPLY CLEAN

- Widzę, że znasz bardzo wpływowych ludzi, może jeszcze załatwi Ci używaną oponę od Stara, albo choinkę o zapachu kokosowym do Malucha? - każdy chyba zna ten już niemalże kultowy tekst z polskiej komedii w reżyserii Olafa Lubaszenki.
Czytaj dalej

AENSO- NOWA JAKOŚĆ W SIMPLY CLEAN

Kręci się- tak mawiamy, kiedy nam coś wychodzi, albo po prostu jesteśmy zadowoleni z obrotu spraw. Okrąg symbolizuje doskonałość, bóstwo, koło jest także uznawane za idealną figurę geometryczną.
Czytaj dalej

Szare, spłowiałe plastiki - czy można je trwale odświeżyć?

Elementy zewnętrzne Plastikowe elementy samochodowe, które znajdują się na zewnątrz auta są szczególnie narażone na zniszczenia. Zderzaki, nadkola, listwy czy podszybia cały czas znajdują się pod wpływem działania światła słonecznego, które powoduje ich płowienie i szarzenie. Dodatkowym zagrożeniem jest też brud i błoto.
Czytaj dalej

Jak wyprać wnętrze w samochodzie?

Wnętrze jest najważniejsze. 
Czytaj dalej

Deturner - wyjątkowe kosmetyki dla wyjątkowych ludzi

Deturner - to nowa, zyskująca coraz większą popularność marka kosmetyków samochodowych. W ofercie Simply Clean znajdziecie wszystkie ich produkty, a aby ułatwić wybór - przygotowaliśmy opisy każdego z produktów.
Czytaj dalej

Czyszczenie skór - dlaczego NIE czyścimy ich szarym mydłem?

Skórzana tapicerka jest bardzo eleganckim elementem samochodów. Nie każdy kierowca w swoim aucie posiada tą odrobinę luksusu. Dlatego też, szalenie ważne jest, aby o nią szczególnie dbać. Bardzo ważna w wypadku pielęgnacji skórzanej tapicerki jest regularność. Najlepszym rozwiązaniem jest czyszczenie jej raz na dwa miesiące...
Czytaj dalej

Bad Boys - kosmetyki nie tylko dla "złych chłopców"!

Profesjonalizm, styl, najwyższa jakość i wygoda. To wszystko znajdziecie, jeśli zaufacie marce Bad Boys, którą stworzył brytyjski oddział RR Customs LTD.  Kosmetyki Bad Boys to nie tylko klasyczna “chemia samochodowa” o najwyższej jakości, ale i nowoczesny design. To wszystko zostało stworzone dla ludzi, którzy traktują pracę przy swoich samochodach, jako “coś więcej”. 
Czytaj dalej

Wiosenne porządki - od czego zacząć?

Wraz z nadejściem wiosny, przychodzi też czas na solidne wiosenne, domowe porządki. Nie inaczej dzieje się z samochodami - nie ma nic bardziej przyjemnego niż kilka godzin spędzonych na świeżym powietrzu, podczas czyszczenia, odświeżenia i pielęgnacji swoich ulubionych czterech kółek.
Czytaj dalej
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.