RRC BadBoys Surface Cleaner 500ml Powiększ

RRC BadBoys Surface Cleaner 500ml

SC2050

Producent:

Nowy

RRC Bad Boys Cleaner pod aplikaję folii samochdowej.

Więcej szczegółów

16 sztuk

45,00 zł

brutto

Opis produktu

To gotowy preparat czyszczący. Przygotowuje powierzchnię pod aplikację folii. Jego skład oparty jest na alkoholu oraz składnikach powierzchniowo czynnych, mających na celu skuteczne wyjałowienie powierzchni. Szybko odparowuje, nie pozostawia smug.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij butelką. Niewielką ilością środka spryskaj powierzchnię za pomocą dozownika z odległości ok. 15cm lub nanieś przy pomocy ręcznika z mikrofibry. Przetrzyj dokładnie spryskaną powierzchnię za pomocą ściereczki z mikrofibry. W razie potrzeby powtórzyć wymienione czynności.

Zalecenia:

Przed pierwszym użyciem sprawdź działanie produktu w mało widocznym miejscu. Podczas aplikacji chroń skórę, środek działa drażniąco. Stosuj rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze 5 – 25 °C. Nie narażaj środka na przemrożenie lub przegrzanie. Nie pozostawiaj do wyschnięcia. Przed aplikacją upewnij się, że czyszczona powierzchnia jest chłodna, nie stosuj w pełnym słońcu oraz na wietrze. Produkt łatwopalny. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.

Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.