3D Car Care ORANGE DEGREASER 710 ml Powiększ

3D Car Care ORANGE DEGREASER 710 ml

SC1179

Nowy

3D Car Care ORANGE DEGREASER 710ml

Więcej szczegółów

1 sztuka

Ostatnie sztuki!

49,90 zł

brutto

Opis produktu

3D Car Care ORANGE DEGREASER 710ml

3D Orange Degreaser to skoncentrowany, uniwersalny środek czyszczący do skutecznej i szybkiej pracy z zabrudzeniami, na zewnątrz i wewnątrz pojazdu. Zawiera organiczne olejki D-limonene, które z łatwością usuwają najsilniejsze plamy, brud, tłuszcz a także niwelują nieprzyjemne zapachy. Orange Degreaser jest świetny do pielęgnacji estetycznej pojazdów, motorów, łodzi jak również biura i domu. Produkt spełnia normy VOC, ulega biodegradacji i jest przyjazny dla środowiska.

Nanieś produkt przy pomocy butelki ze spryskiwaczem, rozprowadz szczoteczką lub pędzelkiem. Zabrudzenia ściągnij miękką mikrofibrą. Na wrażliwych powierzchniach typu vinyl, skóra lub plastik użyj na koniec pracy użyj lekko wilgotną mikrofibrę.

Rozcieńczenie na zewnątrz 1:2 - 1:4

Rozcieńczenie wewnątrz 1:5 - 1:10

Zobacz jak działa :

https://www.youtube.com/watch?v=ZMdYor3UHGY

Pojemność: 710ml

Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.