BadBoys Colored Tyre Dressing 500ml Powiększ

BadBoys Colored Tyre Dressing 500ml

SC2041

Producent:

Nowy

RRC Bad Boys koloryzujący dressing do opon 500ml

Więcej szczegółów

11 sztuk

45,00 zł

brutto

Opis produktu

BadBoys - to linia kosmetyków samochodowych, opracowana wspólnie z naszą siostrzaną spółką RRCustoms LTD z UK. Ideą jej powstania było stworzenie produktów, które oprócz dobrze działającej chemii, dają użytkownikowi coś więcej. Fantastyczne zapachy, wygodne butelki, triggery Canyon lub pianowniczki oraz nietuzinkowy design - sprawia, że z dumą możemy nazwać linię BadBoys- linią Premium !
BadBoys Colored Tyre Dressing

Colored Tyre Dressing nadaje oponom świeży, naturalny, matowy wygląd czarnej opony. Jego zadaniem jest nadać oponie nowy, czysty wygląd oraz pokryć odbarwienia. Produkt bardzo łatwy w aplikacji, szybko wysycha. Produkt można stosować w rozcieńczeniu 1:1.

Sposób użycia: Oczyść powierzchnię opony z luźnych zabrudzeń. Przed użyciem wstrząśnij butelką. W razie potrzeby rozcieńcz preparat wodą w proporcji 1:1. Dla osiągnięcia lepszego efektu stosuj preparat nierozcieńczony. Aplikuj cienką warstwę preparatu za pomocą aplikatora z gąbki, pędzla lub urządzeń natryskowych na suchą powierzchnię. Pozwól preparatowi na wchłonięcie (ok.1 minutę), a następnie nadmiar produktu usuń suchą ściereczką. W razie potrzeby można zmyć preparat przed zaschnięciem ciepłą wodą z mydłem. Odczekaj 15 min. do całkowitego wyschnięcia. Jeśli zajdzie potrzeba powtórzyć proces.

Zalecenia: Testy wykazują, iż trwałość produktu zależy od rodzaju gumy z jakiej wykonana jest opona oraz sposobu jej użytkowania. Produkt przeznaczony do użytku wyłącznie na oponach, nie stosować na gumowe wycieraczki. Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu w temperaturze 5 – 25℃. Nie narażaj środka na przemrożenie lub przegrzanie. Przed aplikacją upewnić się, że czyszczona powierzchnia jest chłodna, nie aplikować w pełnym słońcu. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Preparat na bazie wodnej, nie zawiera lotnych związków organicznych.

Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.