Chemotion Tyre Dressing 0,5 L Powiększ

Chemotion Tyre Dressing 0,5 L

SC1398

Producent: Chemotion

Nowy

Aplikacja Tyre Dressing to dla nas wisienka na torcie zamykająca proces mycia samochodu. Subtelne podkreślenie satyny, a w niektórych przypadkach mocne przyciemnienie aksamitnej opony to efekt, który chcieliśmy uzyskać.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

53,99 zł

brutto

Opis produktu

Aplikacja Tyre Dressing to dla nas wisienka na torcie zamykająca proces mycia samochodu. Subtelne podkreślenie satyny, a w niektórych przypadkach mocne przyciemnienie aksamitnej opony to efekt, który chcieliśmy uzyskać. Bez tłustych śladów, przyciągania brudu, kurzu i pochlapanych elementów karoserii. Tyre Dressing to stylowe, klasyczne wykończenie opon, które otulają felgę. Produkt ten potocznie nazywany jest czernidłem do opon, ale finalnie ma z nim niewiele wspólnego. Oprócz znakomitych walorów wizualnych Tyre Dressing ma jeszcze szereg dodatkowych zalet. Przede wszystkim chroni gumę przed promieniowaniem UV i blaknięciem. Posiada właściwości hydrofobowe, dzięki czemu odpycha wodę i brud. Regularne stosowanie naszego środka do opon ułatwia bieżące mycie i pozytywnie wpływa na wizualny odbiór auta. Dressing przeznaczony jest także do zabezpieczania plastików i nielakierowanych tworzyw sztucznych. Mocno je przyciemnia i chroni przed blaknięciem. Tyre Dressing po wchłonięciu pozostawia miłą w dotyku powierzchnię bez tłustych śladów.


Instrukcja użycia:

  • Przygotuj aplikator gąbkowy oraz butelkę Tyre Dressing
  • Nanieś niewielką ilość na gąbkę i równomiernie rozprowadź na suchą, czystą oponę
  • Odczekaj chwilę aż Dressing się wchłonie i pozostawi stylowe wykończenie
  • Jeśli nałożysz zbyt dużą ilość, nadmiar produktu zdejmij mikrofibrą


Wskazówki:

  • Produkt ten możesz warstwować
  • Przy niewielkiej ilość Tyre Dressing otrzymasz satynowe lub naturalnie czarne zabezpieczenie opony, w zależności od marki i roku produkcji ogumienia
  • Natomiast przy większej ilości produktu przyjmie efekt ‘mokrej opony’
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.