Soft99 Glaco De Cleaner Powiększ

Soft99 Glaco De Cleaner

SC1981

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Glaco De Cleaner - preparat, który po rozpyleniu na szybie szybko upora się z brudem, ptasimi odchodami i innymi zanieczyszczeniami, a dodatkowo zapewni jej długotrwały efekt czystości  z efektem hydrofobowym.

Więcej szczegółów

10 sztuk

31,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 Glaco De Cleaner - Ekologiczny, bez gazu. Szukasz szybkiego sposobu na usunięcie nieczystości z szyb, który jednocześnie pozwoli się Tobie cieszyć efektem „niewidzialnych wycieraczek”? Zastosuj preparat Glaco De Cleaner, który po rozpyleniu na szybie szybko upora się z brudem, ptasimi odchodami itp. zanieczyszczeniami, a dodatkowo zapewni jej długotrwały efekt czystości. Preparat ten pozwoli Tobie także cieszyć się doskonałą widocznością w czasie opadów deszczu już od prędkości 60 km/h! Efekt odpychania wody zauważysz od razu, zarówno na szybach, jak i w lusterkach. Preparat jest wyjątkowo uniwersalny, chroniąc szklane powierzchnie bez względu na pogodę. Docenisz to również zimą, gdyż utrudnia on zamarzanie szyb z powodu opadów śniegu czy występowania szronu!

Sposób użycia:

  1. Wstrząsnąć dobrze butelkę i obrócić dyszę w pozycji ON
  2. Nakładać w odległości 15-20 cm od szyby. W przypadku użycia go na wewnętrznej stronie szkła, zalecamy naniesienie na ręcznik, a następnie przetarcie nim, aby aby płyn nie dostał się na inne części.
  3. Zetrzeć brud czystym ręcznikiem podczas rozprzestrzeniania się cieczy

Więcej informacji

Pojemność400 ml
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.