Soft99 Glaco Mirror Coat Zero Powiększ

Soft99 Glaco Mirror Coat Zero ENG label

SC1982

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Glaco Mirror Coat Zero - „niewidzialna wycieraczka”. Dzięki niej deszcz i krople wody nie utrudnią Tobie widoczności w lusterkach nawet w czasie postoju! 

Więcej szczegółów

5 sztuk

38,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 Glaco Mirror Coat Zero - Chcesz widzieć więcej niż inni użytkownicy drogi? Spryskaj boczne lusterka samochodowe rewelacyjnym preparatem i zapomnij o deszczu! Glaco Mirror Coat Zero to „niewidzialna wycieraczka”. Dzięki niej deszcz i krople wody nie utrudnią Tobie widoczności w lusterkach nawet w czasie postoju! Uwaga! Produkt jest przeznaczony wyłącznie do standardowych bocznych lusterek. Preparat tworzy niewidzialną super gładka powłokę, która uniemożliwia pozostawanie kropel wody na powierzchni lusterek samochodowych. Deszcz i krople wody nie pozostają na lusterkach nawet w czasie postoju. Efekt niewidzialnej wycieraczki nawet w czasie postoju! Uwaga! Preparat jest przeznaczony wyłącznie do użytku na bocznych lusterkach samochodowych. Uwaga! Produkt nie nadaje się do stosowania na przednich szybach itp. Powierzchnię lusterka wystarczy spryskać- nie wymaga wycierania. Preparat powinien wystarczyć na 10 aplikacji dla lusterek o wymiarach 10x15cm.

Sposób użycia:

  1. Przed aplikacją umyć lusterka szamponem samochodowym. Jeśli na lusterkach były już stosowane wcześniej specjalne powłoki hydrofobizujące, należy usunąć je przeznaczonym do środkiem czyszczącym
  2. Przed użyciem mocno wstrząsnąć
  3. Spryskać bezpośrednio lusterko z odległości około 15 cm. Zaleca się obwinąć lusterko ręcznikiem, by uniknąć dostania się produktu na obudowę lusterek.
  4. Pozostawić produkt do wyschnięcia (latem na 1 godzinę, zimą na 2 godziny), przez ten czas nie dotykać
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.