Soft99 Glaco Q Powiększ

Soft99 Glaco Q

SC1983

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Glaco Q - jedyny taki preparat, który w jednym kroku przygotuje szybę i zabezpieczy ją powłoką hydrofobową!

Więcej szczegółów

5 sztuk

55,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 Glaco QChcesz się cieszyć dobrą widoczność podczas jazdy w deszczową pogodę, ale obawiasz się skomplikowanej aplikacji? Zainwestuj w „niewidzialną wycieraczkę” Glaco Q – jedyny taki preparat, który w jednym kroku przygotuje szybę i zabezpieczy ją powłoką hydrofobową! Glaco Q z łatwością usuwa z szyb tłuste plamy i zanieczyszczenia, pozostawiając na nich gładką warstwę ochronną, która utrudnia gromadzenie się brudu i ma właściwości hydrofobowe. Bez efektu tłustych plam. Biała barwa produktu ułatwia jego wytarcie. Kształt opakowania pomaga w aplikacji również w rogach szyb.

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem samochodu spłukać wodą błoto i piasek z szyb. Przed otwarciem butelki energicznie wstrząsnąć
  2. Odkręcić nakrętkę. Posmarować suchą szybę samochodu, aplikować, naciskając lekko butelkę. (Pozostała na szybie woda obniża skuteczność produktu)
  3. Pozostawić na 5-10 minut do wyschnięcia
  4. Zwilżonym, dobrze wyciśniętym ręcznikiem dokładnie zetrzeć. Niedokładne wytarcie może pogarszać pole widzenia lub działanie wycieraczek

Więcej informacji

Pojemność75 ml
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.