AQUA Booster 250 ml Powiększ

AQUA Booster 250 ml

SC1045

Producent: AQUA

Nowy

AQUA Booster 250 ml - Produkt dedykowany jest w szczególności do konserwacji powłoki AQUA Coating 9H, jednak nadaje się również do innych powłok kwarcowych ceramicznych, a także membran gumowych. Łączy się on permanentnie z powierzchnią powłoki, odbudowując ją.

Więcej szczegółów

1 sztuka

Ostatnie sztuki!

219,00 zł

brutto

Opis produktu

AQUA Booster 250ml

Produkt dedykowany jest w szczególności do konserwacji powłoki AQUA Coating 9H, jednak nadaje się również do innych powłok kwarcowych ceramicznych, a także membran gumowych. Łączy się on permanentnie z powierzchnią powłoki, odbudowując ją.


Może znaleźć zastosowanie jako produkt samodzielny – uzyskamy dzięki niemu niezwykłą głębię koloru i niesamowity połysk, a zatem również rewelacyjny efekt wizualny. Produkt zapewni dodatkowo hydrofob-owość powierzchni, która zostanie nim pokryta, a co za tym idzie, karoseria dłużej utrzymywała będzie należytą czystość i blask.
Regularne stosowanie produktu przedłuża żywotność powłok ceramicznych i membran gumowych.


Produkt nie wymaga skomplikowanego przygotowywania powierzchni, a jego aplikacja jest naprawdę prosta.

Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.