Soft99 G'zox Nano Hard Clear Powiększ

Soft99 G'zox Nano Hard Clear

SC1989

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 G'zox Nano Hard Clear - produkt, który przywróci plastikom barwę i gładkość, a równocześnie utworzy na nich trwałą przez 6 do 12 miesięcy powłokę ochronną!

Więcej szczegółów

5 sztuk

46,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 G'zox Nano Hard Clear - Gdy w wystawionym na działanie światła słonecznego samochodzie blakną i odbarwiają się elementy z przezroczystego plastiku, takie jak obudowy przednich świateł, kierunkowskazów czy osłony przeciwsłoneczne, warto pomyśleć o ich regeneracji. Doskonale poradzi sobie z tym zadaniem Nano Hard Clear, który przywróci plastikom barwę i gładkość, a równocześnie utworzy na nich trwałą przez 6 do 12 miesięcy powłokę ochronną!

Sposób użycia:

1. Przed użyciem dokładnie oczyścić powierzchnię z zanieczyszczeń i pozostałości po poprzednich preparatach. Powierzchnię dobrze osuszyć
2. Aby produkt został rozprowadzony tylko na wybranym obszarze, zaleca się użyć taśmy maskującej
3. Przed użyciem założyć rękawiczki ochronne, butelką dobrze wstrząsnąć
4. Nakładać przy pomocy specjalnej gąbki- płyn nalać na jej białą stronę, nałożyć cienką warstwę produktu, rozprowadzić równomiernie, pozostawić do wyschnięcia. Gąbki nie używać w innym celu.
5. Po wyschnięciu preparatu usunąć nierówności wycierając czystym ręcznikiem.
6. Po upłynięciu około 1 minuty, zetrzeć nadmiar preparatu czystą stroną gąbki.
7. Powierzchnię ponownie pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny.
8. Powłoka utwardzi się całkowicie po około 3-4 dniach.

Więcej informacji

Pojemność8 ml
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.