Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier Hand Spray Powiększ

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier Hand Spray

SC1991

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier Hand Spray - to przyjazny w użyciu quick detailer bazujący na polimerach z rodziny Fusso.

Więcej szczegółów

5 sztuk

63,00 zł

brutto

Opis produktu

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier Hand Spray - to przyjazny w użyciu quick detailer bazujący na polimerach z rodziny Fusso. Produkt chroni lakier Twojego samochodu przez wytworzenie na jego powierzchni hydrofobowej, podkreślającej kolor powłoki i pozwala usunąć lekkie zabrudzenia podczas aplikacji. Może być także używany pomocniczo przy usuwaniu nadmiaru wosku. Produktu można używać jako samoistnej powłoki lub jako wzmocnienia efektów powłok już zaaplikowanych. Doskonale sprawdzi się w bieżącej pielęgnacji powłok z rodziny Fusso przedłużając ich żywotność i wzmacniając ich właściwości.


Sposób użycia:

1. Zmyć brud w celu ochrony przed zadrapaniami.
2. Dobrze wstrząsnąć butelką.
3. Spryskać samochód i rozprowadzić możliwie równomiernie mikrofibrą.
4. Składać ręcznik i użyć czystej strony, gdy staje się trudne do wytarcia
5. Nie aplikuj zbyt dużej ilości produktu w celu uniknięcia smug.
6. Jeżeli smugi pojawią się, usuń je używając suchej i czystej mikrofibry.

Więcej informacji

Pojemność200 ml
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.