ADBL Shampoo PRO 0,5 l Powiększ

ADBL Shampoo PRO 0,5 l

SC1128

Producent: ADBL

Nowy

ADBL Shampoo PRO 0,5 l - profesjonalny szampon, który sprawdzi się przy przygotowaniu lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed samym zabezpieczeniem.

Więcej szczegółów

Opis produktu

ADBL Shampoo PRO 0,5 l

ADBL Shampoo Pro to profesjonalny szampon, którego wysoka koncentracja (ok.10ml/10l wody) oraz doskonałe właściwości czyszczące sprawiają, że Shampoo Pro idealnie sprawdzi się przy przygotowaniu lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed samym zabezpieczeniem. Preparat nie zawiera środków poślizgowych, nabłyszczających polimerów ani wosków. Bardzo szybko się wypukuje nie pozostawiając po sobie osadów. Produkt bogaty jest w substancje czyszczące i naturalne oleje cytrusowe, dzięki czemu pozostawia lakier wolny od zanieczyszczeń oraz substancji, które mogłyby utrudnić wiązanie się wosku, sealantu lub powłoki z lakierem.

Bardzo dobrze sprawdzi się przy myciu aut zabezpieczonych powłokami ceramicznymi czy też kwarcowymi.


Ważne: Preparat może naruszać lub usuwać słabe woski i sealanty.

Pojemność: 0,5 l

Więcej informacji

Pojemność0,5 l
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Napisz do nas! FACEBOOK
Messenger