ADBL Shampoo PRO 1 l Powiększ

ADBL Shampoo PRO 1 l

SC1127

Producent: ADBL

Nowy

ADBL Shampoo PRO 1 l - to profesjonalny szampon, który idealnie sprawdzi się przy przygotowaniu lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed samym zabezpieczeniem. 

Więcej szczegółów

1 sztuka

Ostatnie sztuki!

59,99 zł

brutto

Opis produktu

ADBL Shampoo PRO 1 l

ADBL Shampoo Pro to profesjonalny szampon, którego wysoka koncentracja (ok.10ml/10l wody) oraz doskonałe właściwości czyszczące sprawiają, że Shampoo Pro idealnie sprawdzi się przy przygotowaniu lakieru do korekty i do jego odtłuszczenia przed samym zabezpieczeniem. Preparat nie zawiera środków poślizgowych, nabłyszczających polimerów ani wosków. Bardzo szybko się wypukuje nie pozostawiając po sobie osadów. Produkt bogaty jest w substancje czyszczące i naturalne oleje cytrusowe, dzięki czemu pozostawia lakier wolny od zanieczyszczeń oraz substancji, które mogłyby utrudnić wiązanie się wosku, sealantu lub powłoki z lakierem.

Bardzo dobrze sprawdzi się przy myciu aut zabezpieczonych powłokami ceramicznymi czy też kwarcowymi.


Ważne: Preparat może naruszać lub usuwać słabe woski i sealanty.

Pojemność: 1 l

Więcej informacji

Pojemność1 l
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.