ADBL Beetle Juice Squeezer 1 l Powiększ

ADBL Beetle Juice Squeezer 1 l

SC1145

Producent: ADBL

Nowy

ADBL Beetle Juice Squeezer 1 l rozpuszcza i usuwa pozostałości po owadach zawierające szkodliwe enzymy, które mogą naruszyć strukturę lakieru, doprowadzając do trwałych uszkodzeń.

Więcej szczegółów

4 sztuk

29,99 zł

brutto

Opis produktu

ADBL Beetle Juice Squeezer 1 l

ADBL Beetle Juice Squeezer - rozpuszcza i usuwa pozostałości po owadach zawierające szkodliwe enzymy, które mogą naruszyć strukturę lakieru, doprowadzając do trwałych uszkodzeń.

Szybko działający ADBL Beetle Juice Squeezer z łatwością pozbywa się insektów zapobiegając powstawaniu przebarwień oraz wżerów. Rozpuszcza także inne zanieczyszczenia organiczne takie, jak soki drzewne czy ptasie odchody. Doskonale radzi sobie z olejem, smarem oraz brudem drogowym. Jego lekka i szybka w działaniu formuła czyni usuwanie owadów łatwym i efektywnym.

Atomizer w zestawie.

Pojemność: 1 l

Więcej informacji

Pojemność1 l
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.