Soft99 Authentic Premium Powiększ

Soft99 Authentic Premium

SC1997

Producent: Soft99

Nowy

Soft99 Authentic Premium - Wosk oparty jest o naturalną Carnaubę. Stworzony, by dawać przyjemność z pracy i wydobywać z lakierów ich naturalny blask.

Więcej szczegółów

1 sztuka

Ostatnie sztuki!

132,00 zł

brutto

Opis produktu

Wosk Soft99 Authentic PremiumDefinicja detailingu zamknięta w perfekcyjnym opakowaniu! Authentic Premium oparty jest o naturalną Carnaubę Stworzony, by dawać przyjemność z pracy i wydobywać z lakierów ich naturalny blask. Zapewnia charakterystyczny ciepły efekt i doskonałą hydrofobowość. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą poczuć klimat klasycznego detailingu i zanurzyć się motoryzacyjnych doznaniach.

Sposób użycia:

1. Przed zastosowaniem należy upewnić się czy preparat jest odpowiedni do danego koloru lakieru.
2. Przygotuj swój samochód myjąc go dokładnie szamponem o neutralnym pH, osuszając, odkażając powierzchnię przy użyciu glinek, cleanerów, bądź innych produktów tego rodzaju
3. Zaaplikuj wosk na dołączoną gąbkę poprzez lekkie wcieranie jej w wosk po otwarciu puszki
4. Rozprowadź wosk na lakierze cienko i równomiernie, panel po panelu, krzyżowymi ruchami.
5. Usuń wosk przypadkowo zaaplikowany na emblematy, w szczeliny w karoserii lub na inne tego typu miejsca dołączonymi akcesoriami.
6. Poczekaj, aż na lakierze pojawi się widoczny biały osad
7. Spoleruj osad czystą i suchą mikrofibrą

Więcej informacji

Waga200 g
Akceptuję

Używamy plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w swojej przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.